Пишаємось нашими учнями та педагогами

Дата: 15.05.2023 16:39

15 травня у місті Хмельницькому відбулося нагородження учнів-переможців обласного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт членів Малої Академії Наук України та їх керівників.

Нагородження проводили обласна державна адміністрація, обласна рада та департамент освіти і науки ОДА. Приємно відзначити, що серед володарів першого місця та нагороджених були і наші учні з Волочиського НВК зі своїми вчителями. Лозіцький Олександр, учень 9 класу, став переможцем у секції "Хімія" - керівник роботи Олена Маньковська. Переможцем у секції "Правознавство"стала учениця 10 класу Оксана Сінькова - керівник Тамара Гуляк.

Діти отримали медалі за перше місце, грамоти та грошові премії. Вчителів відзначили подяками та квітами.

Міський голова Костянтин Черниченко, вітаючи освітян наголосив: "Ми пишаємось нашими учнями та педагогами, які творчо працюють та поповнюють скарбничку наших наукових досягнень. Саме таким дітям будувати в майбутньому нашу державу, яка обов'язково стане однією з процвітаючих країн Європи!"