Сьогодні громада знову у скорботі.

Дата: 09.05.2023 17:03

Фото без опису Ми прощаємось з Віктором Федорковим, героєм, який загинув за наше майбутнє.

Віктор був відважним, незламним, справжнім патріотом України. Народився 30 жовтня 1992 року у Волочиську. У 2010 році закінчив Полянську загальноосвітню школу. Після закінчення школи навчався у Хмельницькому Національному університеті на інженерно-механічному факультеті. Працював на Волочиському машинобудівному заводі.

В лютому 2023 року Віктор був призваний на захист України.

Сьогодні Віктор востаннє перетнув поріг рідного дому та памʼять про нього житиме вічно... У нього залишились батьки, дружина, син, брат та сестра.

Схиляємо голови і розділяємо разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. На жаль такою ціною сьогодні твориться історія і формується незламна нація, якою захоплюється світ.

Світла та вічна памʼять тобі, воїне...

Герої не вмирають!

Слава Україні!