Вітаємо з Днем Європи

Дата: 09.05.2023 17:01

Фото без описуЦьогоріч, 9 травня Україна вперше за двадцять років долучається до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно відзначається в Європейському Союзі саме в цей день.

День Європи для українців – особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода.

Сьогодні український народ героїчно відстоює європейські цінності, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи від рашистської навали. В ці часи важких випробувань ми відчуваємо підтримку європейського та світового суспільства, яка допомагає нам надвисокою ціною, але неухильно йти до Перемоги.

Вітаємо усіх з Днем Європи і бажаємо терпіння та рішучості на шляху до нашого спільного Європейського майбутнього.