Організовано виставу для дітей військовослужбовців

Дата: 29.04.2023 16:39

Фото без описуВ той час, коли батьки багатьох дітей стоять на захисті нашої країни від ворожого сусіда і не можуть приділити своїм малюкам уваги ми маємо дбати про те, аби у наших діток був теплий спомин про своє дитинство.

Сьогодні більш як 200 дітей з мамами та бабусями з нашої громади взяли участь у благодійному заході, організованому фондом сім'ї Лабазюків "Ми поруч", який відбувся в Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М.Старицького.

Діти мали змогу подивитись виставу про козаків, сфотографуватись з її героями, поспілкуватись та отримати масу приємних сюрпризів. Впевненні, що ця поїздка запам'ятається малечі надовго і про неї діти розкажуть своїм батькам-героям як про знак подяки їм за наш захист.