Спочивай з миром, герою!

Дата: 04.04.2023 15:07

Фото без описуСьогодні, 4 квітня, у Волочиську провели в останню путь захисника України Олександра Байду.

Віддати останню шану Герою із жовто-блакитними квітами та вінками з жалобними стрічками прийшли рідні, друзі, представники влади, бойові побратими та жителі громади. Зустріли воїна живим коридором напередодні.

У дворі будинку, де він народився, священники відправили панахиду. Від батьківської домівки вулицями рідного міста домовину із тілом загиблого доставили на центральну площу міста. Чин поховання звершили у місцевому храмі - Свято-Покровській церкві.

Нагадаємо, Олександр Байда, 1985 року народження, загинув 29 березня 2023 року під час розмінування території в районі населеного пункту Снігурівка Миколаївської області.

Приносимо щирі співчуття рідним та близьким захисника, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.