Трагічна звістка з фронту

Дата: 30.03.2023 16:40

Фото без опису29 березня 2023 року під час розмінування території в районі населеного пункту Снігурівка Миколаївської області, загинув наш земляк, житель міста Волочиська, старший сапер 1 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу роти інженерної підтримки, старший солдат Байда Олександр Миколайович.

Олександр Байда народився 20 жовтня 1985 року. Вчився у Волочиській школі №5 та Полянській середній школі. Закінчив професійно-технічне училище №5.

Працював на підприємстві Агробізнес, Волочиському Машинобудівному заводі, в групі компаній Вітагро. Останні чотири роки працював закордоном, але з початком повномасштабної війни повернувся в Україну та призвався до лав ЗСУ захищати свою Батьківщину.

Вдовою залишилася дружина, без батьківської любові син, без сина мати, та згорьований брат.

Щирі співчуття і низький уклін рідним та близьким полеглого солдата. Вічна пам‘ять, честь і шана українському воїну!

Про час прощання з полеглим воїном буде повідомлено додатково.