Вітання з Днем працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2023 12:28

Фото без описуШановні працівники комунальних служб та підприємств громади! Дорогі ветерани-комунальники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення! Ваша робота тримає пульс життя всього міста та громади - сьогодні важко уявити життя навіть без елементарних комунальних послуг.

Кожен мешканець Волочиської громади забезпечений щоденними зручностями побуту: в наші оселі потрапляє вода, тепло, здійснюється утримання будинків та прибудинкових територій, дитячих майданчиків, скверів і парків. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства.

Дякуюємо вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо, щоб у ваших відносинах із споживачами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння. Зичимо всім працівникам обслуговуючих підприємств та комунальних служб Волочиська та їхнім родинам добра, здоров’я, благополуччя та витримки. Зі святом!