Міжнародна підтримка в дії!

Дата: 15.03.2023 16:22

Фото без описуСьогодні Волочиська багатопрофільна лікарня отримала гуманітарну допомогу - дороговартісний розхідний матеріал для медичного обладнання від благодійної організації «Globus Relief».

Домовитись про співпрацю та отримати необхідну допомогу вдалось у рамках робочої поїздки голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк до США на запрошення американських волонтерів з «August Mission». Загалом в область було доставлено чотири фури з різноманітними матеріалами на суму понад 2 мільйони доларів, яка була розподілена для потреб закладів охорони здоров’я обласної комунальної власності, де наразі отримують необхідну медичну допомогу військовослужбовці.

Доставку вантажу забезпечили партнери обласної ради з БФ «Серпнева місія. Україна».

Дякуємо за підтримку Хмельницькій обласній раді та нашим міжнародним партнерам.