І знову чергова непоправна втрата у Волочиській громаді.

Дата: 13.03.2023 15:02

Фото без описуНаш земляк, солдат Боднар Анатолій Володимирович загинув у бою за Україну 9 березня 2023 року під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Дубово-Василівка Донецької області.

Народився Анатолій 25 жовтня 1979 року в селі Зайчики. Навчався в Зайчиківській, а згодом в Тарнорудській школі. Після чого закінчив у Дзеленецьке профтехучилище за спеціальністю «тракторист». Працював у СВК «Прогрес» села Зайчики, а також в «Аграрній Компанії -2004». Був призваний на військову службу в січні 2023 року.

В Анатолія залишилась мати, брат та сестра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблого Героя. Вдячні нашому захиснику за мужність і відвагу, схиляємо у скорботі голови перед пам’яттю земляка! Слава Україні та її Героям!

Про дату та час прощання з героєм буде оголошено додатково.