Кроки для спеціалістів. Організація роботи з ВПО

Дата: 28.02.2023 16:36

Фото без описуВ умовах воєнного часу місцеве самоврядування зіткнулось з викликами, що повязані з роботою з вутрішньо переміщеними особами. Наші міжнародні партнери «U-LEAD з Європою» допомагають нам знаходити нові можливості для інтеграції вимушених переселенців у громаді.

Відділ соціального захисту населення Волочиської міської ради долучився до навчальної програми від U-LEAD з Європою / U-LEAD with Europe «Кроки для спеціалістів. Організація роботи з ВПО-2023».

В лютому місяці 2023 року відбувся перший етап навчальної програми. Працівники відділу соціального захисту отримали актуальні знання щодо правового статусу та працевлаштування ВПО. Вирішували питання комунікації та взаємодії із ВПО та інтеграції їх в життя громади.

На другому етапі навчальної програми, який відбудеться в березні, планується опрацювати практичні кейси, що базуються на реальних робочих ситуаціях, а також застосовувати досвід інших громад, де успішно реалізовані ініціативи з інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо нашим партнерам ULEAD з Європою в Хмельницькій області за корисний досвід та допомогу.