Турнір, який 30 років єднає береги Збруча

Дата: 12.02.2023 12:39

Фото без описуВпродовж тижня у нашому місті проходили змагання з міні-футболу. Вже кілька десятиліть учасників цих змагань приймає спортзал «Дружба», а організатором виступає Волочиська міська рада. Турнір давно обріс своїми традиціями, він має своє гасло: «Єднаємо береги Збруча», багато цікавих і курйозних історій можуть розказати старожили вболівальницького цеху.

Цьогоріч вболівальники отримали чималу порцію глядацького драйву на трибунах. Були цікаві і інтригуючі півфінали, як от «Запутя»-«Оболонь».  Фінал, в якому  вже традиційно зійшлись команди з Хмельницької та Тернопільської областей:  «Пятачок» і «Оболонь». Також на турнірі була скринька для збору донатів нашим землякам, які служать у ЗСУ.

Команді з Підволочиська не вдалось захистити минулорічний титул чемпіона і в запеклій фінальній боротьбі перемогу отримала команда «П’ятачок» з рахунком 3:2. Третє місце зайняла команда «Запутя». Найкращим гравцем турніру визнано Олега Кубика з команди "П’ятачок".

Вітаємо переможців і всіх учасників цьогорічного турніру.  Єднаємо береги Збруча, єднаємо Україну!