Герой повернувся на щиті

Дата: 31.01.2023 15:50

Фото без описуСьогодні сумний день для нашої громади та всієї України.

Підступний ворог нищить цвіт нашої нації. ...Немає слів, аби передати наш жаль. Наша громада осиротіла ще на одного свого сина. Родина втратила чоловіка, Україна - свого захисника.

Юрій мав палке патріотичне серце, за його покликом змінив своє мирне життя на поле бою. З початку вторгнення росії у 2014 – 2015 роках - боронив нашу державу на сході. В червні 2022 року був призваний на захист України, служив стрільцем – помічником гранатометника.

Юрій Будевич назавжди залишиться сорокачотирьохрічним, назавжди - герой, який боровся за Україну, за наше світле майбутнє….

Україна втратила свого захисника, мати Любов Андріївна люблячого сина, сестра Альона дорогого брата. Залишився без свого хрещеного племінник та похресник Владислав.

Ми не зможемо повернути до життя полеглих героїв, але можемо і маємо зберегти вічну пам’ять про них!