До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дата: 09.12.2022 10:32

Благодійний фонд «Право на захист» розпочинає проект « Захист прав та інтересів громадян України під час дії воєнного стану».

Мета проекту- ознайомити учасників тренінгу із державними гарантіями дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення приймаючої громади.

Благодійний фонд «Право на захист» - це провідна в Україні правозахисна організація, яка надає широкий спектр послуг для вимушено переміщених осіб, а також людей, що постраждали від воєнних дій.

Основні напрямки роботи фонду: юридична, психологічна допомога, збір даних для партнерських грошових програм, моніторинг, захист прав людини.

Захід відбудеться 12 грудня в приміщенні ТОВ Волочиськ Агро за адресою: м.Волочиськ вул. Фридрихівська ,40 о 10.00 год.

До участі запрошуються усі внутрішньо переміщені особи, що проживають у громаді.