Круглий стіл до Дня волонтера

Дата: 07.12.2022 16:47

Фото без описуДо Дня волонтера провели круглий стіл з волонтерами нашої громади, щоб більше розуміти одні одних та координувати нашу роботу.

Захід зібрав більше 30 представників волонтерського руху.

В нашій громаді допомагають усі: від місцевих агроформувань та великих фірм до приватних підприємців та звичайних небайдужих мешканців. З першого дня повномасштабного вторгнення наші небайдужі люди щоденно збирають, знаходять, купують та відвозять на фронт необхідні речі.

Дружня атмосфера заходу дала змогу обмінятися досвідом, поділитись враженнями та скоординувати дії у спільній справі.

Волонтери отримали грамоти та подяки від міського голови Костянтина Черниченка, натомість в міський музей для майбутньої експозиції буде передано цікаві експонати, привезені з фронту військовими та волонтерами.

Ще раз хочеться подякувати всім небайдужим людям нашої громади  за самовіддану працю, щирість та щедрість їхніх великих сердець.