З днем волонтерів!

Дата: 05.12.2022 13:18

Фото без описуСьогодні, 5 грудня, в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера, заснований Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році.

В Україні слово «волонтер» наповнилось сенсом з 2014 року, коли вся наша країна була піднялася дати відсіч ворогові на Сході України. Саме волонтери тоді стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою, допомагали й тепер допомагають стримувати ворога та ефективно виконувати бойові завдання.

Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують, вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця.

Дорогі волонтери! Зі справжнім народним святом вас, дорогі! Бажаємо міцного здоров’я, тепла у серцях, невичерпної енергії та миру. Та нехай усі ваші добрі справи неодмінно будуть винагородженні!