Пропонується до продажу об’єкт малої приватизації

Дата: 28.11.2022 11:25

Фото без опису

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонується до продажу об’єкт малої приватизації, окреме майно – комплекс у складі: ветлікарня, А-1 загальною площею 80 кв.м, сарай, Б загальною площею 46,7 кв.м, огорожа, 1, за адресою: Хмельницька область, Хмельницький р-н, с. Гарнишівка, вул. Грушевського, 53а, що обліковується на балансі Волочиської районної державної лікарні ветеринарної медицини, код за ЄДРПОУ 00711445.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький,           вул. Соборна, 75, тел. (067)2537648.

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на  сайті: privatization.gov.ua