За кожне зерня 1933-го…

Дата: 26.11.2022 17:53

Фото без описуЗапалені вогники свічок сьогодні є символом нашої скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів українців. Водночас, вони є символом віри, що подібне ніколи й ніде не має повторитися.

Минуло 90 років від страшного Голодомору 1932-1933 років, і сьогодні російська влада знову робить спроби знищити українську націю, у тому числі й голодом. Наслідуючи Сталіна, росія вивозить з окупованих територій фактично всі запаси зерна, продуктів харчування, знищує елеватори, зерносховища, агропромислові підприємства, поля й іншу інфраструктуру.

Сьогодні біля пам’ятника Жертвам Голодоморів в нашому місті було запалено лампадки та відбулася громадська панахида. Усіх невинно замордованих голодом, ми вшанували хвилиною мовчання.

Україна та світ схиляють голову у скорботі.

Ми не забули.

Ми пам’ятаємо!