Вітання для наших аграріїв

Дата: 19.11.2022 19:54

Фото без описуВ переддень свого професійного свята слова вдячності та привітання приймають наші аграрії.

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за мудрість і розуміння в ці важкі часи. Також дякуємо молодому поколінню. Цьогоріч діти активно долучилися до акції "Сади перемоги" та передали нашим військовим власноруч вирощені овочі.

Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! У день професійного свята бажаємо вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі, і саме головне сьогодні – це мирного неба!