Подбайте про свою безпеку та своїх близьких.

Дата: 17.11.2022 16:12

Фото без описуДрузі, ще раз наголошуємо: цієї осені через атаки на енергетичну інфраструктуру на вулицях майже немає освітлення. Це підвищує ризик наїзду авто на пішоходів.

У темну пору доби користуйтесь світловідбивачами на верхньому одязі (стрічки, наліпки, браслети), звичайним ліхтариком або ліхтариком у смартфоні, одягайте світлий, яскравий одяг чи його елементи.

Cвітловідбивачі зменшують ризик наїзду автомобілів на людей у шість разів, адже у такому випадку пішохід стає помітним за 300 м.

Аби зробити дитину більш помітною біля дороги, радимо додатково використовувати на одязі та шкільній сумці світловідбиваючі браслети та флікери (наклейки, значки).

Найкраще видно світловідбиваючі елементи жовтого кольору та розміром більше 15 см. Їх потрібно одягати:
- зі сторони руху автомобіля по відношенню до вас, а краще — з обох сторін;
-  на рівні очей водія;
-  на рухомих частинах тіла (передпліччя, гомілки, зап’ястя);
-  дітям їх краще одягати на рівні голови, корпусу та рук.

Варто придбати нашийники, що світяться, або інші світловідбиваючі елементи і для своїх домашніх тварин, якщо виходите з ними на прогулянку.