Проблема вивезення великогабаритних відходів

Дата: 01.11.2022 11:06

Фото без описуОднією з проблем для жителів громади та комунальних служб є вивезення великогабаритних відходів.

Старі меблі та будівельні відходи часто викидають чи складають поруч з контейнерами сміттєвих майданчиків у Волочиську (або ж вивозять в лісосмуги, яри, на ділянки з зеленими насадженнями). За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність, – штраф у розмірі 340-1360 грн.

Комунальні служби міста постійно зіштовхуються з цією проблемою, а в осінній період ситуація загострюється – до великогабаритного сміття додаються гори сухого листя та гілки дерев.

Комунальники вчасно очищують баки, однак непризначені, будівельні, великогабаритні відходи в контейнерах значно перешкоджають роботі спецтехніки.

Комунальне підприємство Муніципальна компанія «Житлосервіс» надає послугу з вивезення великогабаритного сміття. Це звична практика для кожного європейського міста. Вартість вивезення та захоронення великогабаритних та будівельних відходів становить 263,11 грн./м.куб.

Для вивезення та захоронення великогабаритних та будівельних відходів звертайтесь за телефоном: 0678580181