На Хмельниччині місцеві бюджети отримали 8 мільярдів гривень податкових надходжень

Дата: 05.10.2022 13:14

Фото без описуУпродовж січня-вересня 2022 року до місцевих бюджетів Хмельниччини спрямовано 8 мільярдів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Хмельницькій області. Це на 1,7 мільярда гривень більше проти попереднього фінансового року або 27 відсотків.

Лише впродовж вересня 2022 року платники податків спрямували до місцевих скарбниць понад 1 мільярд гривень. Приріст до минулого року склав 366 млн.грн або 51 відсоток.

Таку позитивну динаміку забезпечують представники бізнесу, які навіть у час воєнних дій виконують свої податкові зобов'язання, зазначають у податковій службі області. Дякуємо за вашу позицію!

Слава Україні! Героям слава!