Семінар з діловодства та архівної справи в нашій громаді

Дата: 23.09.2022 16:37

Фото без опису23 вересня цього року в малому залі Волочиського будинку культури було проведено навчальний семінар для установ, підприємств і організацій Волочиської громади на тему «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства та архівної справи у Волочиській громаді».

Захід проводився за сприяння Волочиської міської ради. Тему семінару висвітлювала директор Державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс.

Також проведено навчання по темі «Порядок роботи з електронними документами в діловодстві», доповідачем з цього питання виступила заступник директора Державного архіву Коваленко Марія.

В заході брала участь начальник архівного відділу Хмельницької районної державної адміністрації Загородня Галина, яка відповідала на питання учасників семінару.

В якості учасників семінару були діловоди та працівники, відповідальні за архівну справу старостатів громади та багатьох організацій Волочиської громади.

Після завершення семінару проведено виїзне засідання експертно-перевірної комісії.