До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

Дата: 04.10.2022 16:35

Фото без описуЗгідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Волочиської міської ради.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року №47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку. Дані, отримані від громадян в процесі  перереєстрації, стануть основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагодженню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

Перереєстрація здійснюється на підставі на даних громадянами наступних документів:

-    витяг про зареєстрованих у житловому приміщення/будинку осіб;

-    інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на кожного члена сім’ї (крім неповнолітніх);

-    копія технічного паспорту на займане приміщення;

-    довідки з місця роботи  або навчання  на всіх повнолітніх членів сім’ї;

-    копії паспортів та кодів на всіх повнолітніх членів сім’ї;

-    копії документів про одруження, народження неповнолітніх членів сім’ї;

-    копії документів, які дають право на включення громадянина, який перебуває на квартирному обліку, у пільгову чергу.

-    копія договору найму житла(за наявності);

-    заява про внесення змін в облікові дані (у разі наявності).

Прийом документів проводиться за  адресою  м. Волочиськ  вул. Незалежності 88 каб. №102 тел. 0682116968

Громадяни які станом на 01.01.2023 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов!

Виконавчий комітет Волочиської міської ради.