Прийміть наші співчуття

Дата: 12.09.2022 16:12

Фото без описуЗ сумом повідомляємо, що 12 вересня, на 73 році життя відійшов у вічність Кокошко Василь Степанович.

Народився 17 травня 1950 р. в м. Костянтинівка Донецької області в сімї робітників. В 1953 р. родина переїхала на постійне місце проживання у Волочиськ.

Василь Степанович пройшов шлях від слюсаря у Волочиському райобєднанні «Сільгосптехніка» до директора Волочиської швейної фабрики.  З 1990р. по 1994р. - займав посаду голови виконкому Волочиської міської ради.

Останні роки свого життя він віддав роботі у нашій громаді -  працював у Відділі освіти.
Світлий, добрий спомин про Василя Степановича завжди житиме у серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.

Висловлюємо щирі слова співчуття дружині Василя Степановича – Галині, його дочкам та онукам, а також всій родині з приводу передчасної смерті. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами та підтримуємо вас у годину скорботи.