ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги юридичних осіб, які орендують землю

Дата: 08.09.2022 14:58
Кількість переглядів: 729

Фото без описуЗ 26 вересня набувають чинності зміни в законодавстві, щодо реєстрації припинення оренди землі згідно з Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству» від 12 травня 2022 року № 2255-IX.
  
Зміни серед іншого передбачають додаткову подачу протоколу загальних зборів щодо уповноваження керівника юридичної особи на підписання та реєстрацію договорів припинення оренди.
 
Для полегшення процедури реєстрації договорів припинення оренди землі потрібно внести зміни до статуту юридичної особи: фермерських господарств, ТОВ, приватних підприємств (крім акціонерного товариства, повного та командитного товариства) та надати повноваження керівнику юридичної особи на укладання таких договорів без надання протоколу загальних зборів щоразу при реєстрації таких договорів.

Щоб зареєструвати такі зміни до статуту вашого підприємства – ви можете звернутись до нашого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою м. Волочиськ, вул. Незалежності, 86 щоденно у робочий час.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора