«Ми українці: честь і слава незламним» День знань 2022

Дата: 01.09.2022 11:57

1 вересня 2022 року – особливий день. Це не просто День знань. Сьогодні кожен, хто відпускає сьогодні дитину до школи, переживає і радість, і страх водночас.

Сьогодні стартує новий навчальний рік і в наших школах відбулися заходи, приурочені до Дня знань. Перший урок носить символічну назву «Ми українці: честь і слава незламним». Метою уроку є виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу.

Вітаємо усіх дітей, їхніх батьків та вчителів з Днем знань! Бажаємо нашим дітям величезного бажання вчитися і пізнавати. Нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги. Дружної атмосфери, цікавих подій, гарних оцінок і постійного прагнення бути кращими, ніж учора. Успіхів, здоров’я, чудових результатів, плідного і спокійного навчального року!