Вшановуємо пам’ять

Дата: 25.08.2022 13:05

Фото без описуСьогодні, 25 серпня, виповнилось би 65 років з Дня народження Рибачука Івана Володимировича, який протягом 13 років очолював Волочиську міську раду. За цей час він зробив чимало хороших справ для нашого міста та його жителів.

Народився Іван Володимирович Рибачук в селі Михнів Ізяславського району на Хмельниччині. В місті Ізяслав закінчив середню школу. Після служби в армії навчався у Хмельницькому технологічному інституті побутового обслуговування.

Іван Володимирович тричі обирався очільником міста (з 1994 по 2006 рік). В ці нелегкі часи для нашої країни, часи становлення та розвитку молодої української держави йому вдалося зберегти та примножити славу та розквіт нашого міста. Перебуваючи на своїй посаді робив все можливе для містян та розвитку Волочиська.

Пам’ятаємо, схиляємо голови та сумуємо разом з родиною та близькими.

Шана та повага хорошій людині!