Волонтерський рух Волочиської громади

Дата: 03.08.2022 16:32

Фото без описуДопомоги армії забагато не буває, як і людей, які хочуть підтримувати наших військових на передовій. А ми не втомлюємось з вдячністю розповідати про усіх, хто допомагає нашим захисникам!

Волонтери з Волочиська вже всьоме з часу повномасштабного вторгнення відправляють вантаж на передову хлопцям зі 128 та 53 бригад. Не буде перебільшенням сказати, що допомога надходить з усього світу: наші земляки, які живуть в Італії, Америці, Ірландії передають усе – від харчів та одягу до ноутбуків і автомобілів.

Не залишаються осторонь і наші мешканці, на заклик долучитися до формування вантажу відгукнулися усі старостинські округи нашої громади.

Цього разу військових чекав і особливий сюрприз – печиво, яке зробили та спеціально розфарбували дітки в літньому дитячому відпочинковому таборі «Eco-Life Збруч» в селі Зайчики.

Дякуємо всім, хто має добре серце, щиру душу! Ми обов‘язково переможемо, бо не можливо здолати народ, що згуртувався для оборони своєї країни!