Наші друзі - благодійні організації Європи продовжують активно допомагати сім’ям, які були вимушені залишити свої домівки через війну.

Дата: 15.07.2022 18:42

Фото без описуВолочиська громада отримала гуманітарну допомогу від Угорської екуменічної служби. Як повідомив міський голова Костянтин Черниченко: «Це вже другий вантаж, що надійшов у Центр надання соціальних послуг Волочиської міської ради. Така підтримка є надзвичайно важливою, адже на території громади зареєстровано 4296 громадян, які тікають від війни, рятуючи своє життя і життя своїх дітей».

Угорська екуменічна служба допомоги надає гуманітарну підтримку людям, постраждалим внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Основний принцип роботи організації - допомога мешканцям проблемних регіонів, незалежно від їхньої національності, політичних переконань, поглядів та віри.

Висловлюємо щиру подяку нашим європейським друзям за допомогу. Дякуємо, що у скрутний час ви не залишились осторонь, а підтримуєте український народ!