Дата: 15.07.2022 11:41

Фото без описуросійські нелюди скоюють все нові злочини проти мирних українців. Вчора жахливий ракетний обстріл центральної частини Вінниці серед білого дня забрав життя вже 23 людей, серед них 3 дітей.

Розпорядженням міського голови Костянтина Черниченка, сьогоднішній день, 15 липня, на території Волочиської міської територіальної громади оголошено жалобним.

На території громади буде приспущено державні прапори та скасовано розважально-концертні заходи, якщо такі планувалися.

Висловлюємо співчуття усім рідним, близьким та знайомим невинно вбитих людей у Вінниці та всіх українських містах та селах. Молимося з вами. Переможемо в пам’ять про усіх невинних жертв цієї війни. Війни за наше з вами майбутнє.