13 липня відбулася виробнича нарада КП МК «ЖИТЛОСЕРВІС» (колишнє КП ЖЕК) за участю міського голови Костянтина Черниченка, директора підприємства Сергія Пазюка, начальника профільного відділу міської ради Михайла Рома, членів профільної комісії з питань ЖКГ, розвитку інфраструктури, комунальної власності громади, енергозбереження та транспортування (голова комісії – Володимир Каленюк). 

Метою наради було вивчення проблемних питань діяльності підприємства в умовах воєнного стану, збільшення вартості паливо-мастильних матеріалів та ремонтних запчастин, терміни введення в експлуатацію сміттєсортувальної лінії і поводження з твердими побутовими відходами у громаді. Обговорено шляхи вирішення проблемних питань. 

Директор «Житлосервісу» озвучив звіт про фінансово-господарську діяльність підприємства за 6 місяців поточного року. Так, рівень розрахунків за надані послуги обслуговування будинків та прибудинкових територій становить 93,3%, за послуги вивезення та захоронення твердих побутових відходів - 86.1%. Було запропоновано дієві пропозиції щодо рентабельної роботи підприємства, окреслено основні питання в роботі з боржниками, комісію ознайомлено з матеріально-технічною базою підприємства.