Засідання робочої групи щодо окремих бюджетних питань

Дата: 14.07.2022 14:40

Фото без описуФункціонування економіки, як країни загалом так і конкретно нашої громади, є надзвичайно важливим питанням, особливо зважаючи, що в країні триває війна.

Приємно відзначити, що бюджет Волочиської територіальної громади за перше півріччя 2022 року виконано на 103,4%.

Для координації окремих бюджетних питань міський голова Костянтин Черниченко ініціював засідання робочої групи, до якої увійшли: представник Волочиської окружної прокуратури Володимир Гричанюк, начальник Волочиської ДПІ ГУДПС у Хмельницькій області Анатолій Саланський, начальниця відділу земельних відносин та екології Волочиської міської ради Віта Дацюк.

На засіданні розглянули питання передачі земель водного фонду з державної у комунальну власність, проаналізували повноту сплати земельного податку та орендної плати за перші шість місяців року.

Економіка має працюватистабільно, оскільки саме вона є запорукою надійної роботи держави в непростий час. Дякуємо усім нашим підприємствам, бізнесу, які продовжують працювати попри потужні виклики та відповідально ставляться до сплати податків. Разом переможемо!