Вітання з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 09:10

Фото без описуШановні поліцейські, з нагоди Дня Національної поліції України, прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ваша служба – це щоденна важка праця заради захисту життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби зі злочинністю, забезпечення громадської безпеки. Кожен день ви протистоїте криміналу задля відновлення справедливості й збереження рівноправності, до якої ми всі так прагнемо.

Щиро бажаємо, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожної людини, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою ваших професійних успіхів. Миру вам, злагоди, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо Українського народу!