Світла пам’ять хорошій людині!

Дата: 29.06.2022 23:43

Дорогі друзі, сьогодні в нашій громаді непоправна втрата.

Передчасно пішов з життя професіонал своєї справи і прекрасна людина – лікар Гедзюк Володимир Миколайович.

Народився Володимир Миколайович 15 листопада 1969 року в селі Перемишель Славутського району Хмельницької області. Обравши професію лікаря, закінчив Івано-Франківську державну медичну академію. У 2000 році почав працювати лікарем анестезіологом у Волочиській лікарні, а останні 8 років – заступником головного лікаря.

В нього за плечима - тисячі надскладних операцій та врятованих життів. Тисячі людських доль, тисячі вдячних пацієнтів. Володимира Миколайовича всі знали чесною, порядною людиною, йому завжди були притаманні співчуття і людяність.

У Володимира Миколайовича залишилась дружина та дві доньки.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту скорботи за найдорожчою для Вас людиною…

Щиро сумуємо з рідними, близькими, знайомими та поділяємо Ваш невимовний біль.

Скорбимо та єднаємося з Вами в молитвах.

Вічна пам'ять