Вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 10:46

Фото без описуЦей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, і ми впевнені, що всі задекларовані Конституцією права та свободи будуть нормою життя кожного громадянина України.

Своєю щоденною важкою працею, самовідданою боротьбою з агресором ми будуємо нашу державність, адже демократичний розвиток ніколи не був легким. Тож наберемося сили, терпіння, і віри у те, що ми обов’язково вистоїмо,  переможемо та будемо жити у зовсім іншій країні, яку весь світ знатиме, як конституційно розвинену та правову європейську державу.

Бажаємо всім нам миру і взаєморозуміння між собою, яке сприятиме подальшій розбудові нашої державності, становлення достатку в кожній родині та звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Нехай у нашій державі завжди панують любов та злагода, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!