Прокуратура оскаржує правомірність підвищення ціни на електричну енергію для комунального підприємства міста

Дата: 06.06.2022 14:57

Фото без описуВолочиською окружною прокуратурою заявлено позов з вимогами про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю одним із комунальних підприємств міста електричної енергії та стягнення надміру сплачених коштів з постачальника.

У січні 2021 року за результатами відкритих торгів, тендерним комітетом обрано найвигіднішу пропозицію учасників та із переможцем укладено договір про закупівлю електричної енергії на загальну суму понад 2,5 млн грн.

Упродовж січня-березня минулого року, за ініціативи постачальника, сторонами протиправно збільшено ціну на електричну енергію на 25%.

Таким чином, обсяги постачання електричної енергії зменшено майже на 170 тис кВт*год, а сума надмірно сплачених коштів сягає понад 300 тис гривень.

Позов окружної прокуратури перебуває на розгляді у Господарському суді Хмельницької області.