Волочиську громаду відвідав голова Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук.

Дата: 10.05.2022 17:02

Фото без описуГолова РВА побував на складенні присяги добровольцями формування територіальної оборони. Він вручив офіційне посвідчення керівнику формування Миколі Овчаруку та подякував усім нашим добровольцям за патріотизм та державницьку позицію.

Також голова РВА відвідав Волочиський навчально-виховний комплекс, який став місцем прихистку для багатьох родин, що евакуювалися у Волочиську громаду від війни.

Приємно зазначити, що Анатолій Катеренчук був призначений на посаду лише 30 квітня, і саме на нашу громаду припав один з перших робочих візитів. Під час зустрічі з Волочиським міським головою Костянтином Черниченком було проговорено безпекові, економічні та інші пріоритети роботи, першочергові напрями співпраці відповідно до викликів часу.