Ніколи не зрадити український народ!

Дата: 10.05.2022 16:22

Фото без описуЗ такими словами сьогодні присягали добровольці територіальної оборони Волочиської громади.

Приємно зазначити, що наша громада - серед зразкових в області. Рішення про створення добровольчого формування було прийнято в перші дні повномасштабного наступу, і з того часу було пройдено шлях до офіційної реєстрації формування. На сьогодні це друге офіційно зареєстроване добровольче формування на Хмельниччині.

Складення присяги відвідав голова Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук , наші добровольці отримали офіційні посвідчення.

Волочиський міський голова Костянтин Черниченко подякував усім добровольцям, які з першого дня віддано стали на захист безпеки та порядку в нашій громаді. «Агресор побачив, що тут, в Україні, йому не раді ніде. Побачив нашу єдність. У цій єдності наша сила. У кожному, хто долучається до нашої перемоги», - зазначив він.

Керівник добровольчого об’єднання Микола Овчарук звернувся до підлеглих: «Наші присяга і посвідчення - це наші обов’язок і відповідальність. Ми маємо бути кращими з кращих і давати приклад іншим».

Вітаємо і дякуємо, усім нашим добровольцям. Ви найкращі!