«Хмельницькрибгосп» закликає не браконьєрити на водоймах
З 11 квітня 2022 року на Хмельниччині триває весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів.
Водночас, з кожним днем працівники «Хмельницькрибгоспу» отримують інформацію щодо виявлення заборонених знарядь вилову (сітки).
На території Волочиської громади частково розташовані рибогосподарські технічні водойми: «став Тарноруда №1», «став Тарноруда №2», «став Тарноруда №3», «став Моначин з насосною станцією», «став Поляни», «став Лозова», якими користується «Хмельницькрибгосп». До прикладу, лише за один день інспекції на водоймі «Тарноруда №1» було виявлено 12 сіток.
Довідково, змінами до Кримінального кодексу передбачено посилення відповідальності за скоєння основних майнових злочинів. Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану кваліфікується за ч.4 ст.185 Кримінального Кодексу, за що передбачено покарання позбавлення волі від 5 до 8 років.
Зважаючи на викладене, просимо не порушувати заборону на вилов риби та дотримуватися встановлених норм законодавства під час нересту. Він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.