У Волочиську висадили 1200 дерев

Дата: 21.04.2022 10:03

Фото без описуВолочиська міська територіальна громада інформує, що 20 квітня в нашому місті за санаторієм «Райдуга» було висаджено 1200 саджанців дубів. Засаджена ділянка зайняла площе 0,70 га.
Ця територія – прибережна зона Волочиського озера. В майбутньому ми хочемо, аби тут була рекреаційна зона для прогулянок і відпочинку.
Дякуємо усім нашим мешканцям, хто долучився і допоміг висаджувати дерева!
Дерева висаджені на виконання Указу Президента України від 07 червня 2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Цей документ з 2021 року започаткував на Всеукраїнському рівні ініціативу масштабного заліснення України – "Зелена країна".  Вона передбачає висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.