ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

За реагування Волочиської окружної прокуратури розмір орендної плати збільшено на 1,3 мільйони гривень

Дата: 21.04.2022 09:59
Кількість переглядів: 441

Фото без описуОргани прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, проводять роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Волочиською окружною прокуратурою виявлено факти суттєвого заниження орендних платежів за використання земельних ділянок промисловості на території Наркевицької об’єднаної територіальної громади.

Встановлено, що на підставі договорів оренди столичному підприємству для обслуговування майнового комплексу надані 4 земельні ділянки загальною площею понад 50 га.

З часу укладення договорів нормативна грошова оцінка земельних ділянок суттєво змінилась, а тому розмір орендної плати підлягає перегляду.

З огляду на викладене, окружною прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області пред’явлено 4 позовних заяви про внесення змін до договорів оренди вказаних земельних ділянок, а саме збільшення нормативної грошової оцінки та розміру орендної плати на 1 294 тис. грн. в рік.

Господарським судом Хмельницької області розглянуто вказані позови окружної прокуратури та прийнято рішення про закриття провадження у справах у зв’язку із добровільним виконанням відповідачем позовних вимог шляхом укладення додаткових угод.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора