Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 12.04.2022 10:52

Фото без опису

Волочиська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення експертної оцінки майна комунальної власності шляхом відчуження через аукціон.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для приватизації шляхом продажу на аукціоні:

1. Водокачка, загальною площею 79,8 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл.. Хмельницький р-н, м. Волочиськ вул. Лисенка, 1/3.
  2. Нежитлова будівля, центральний тепловий пункт, загальною площею 48,3 кв. м, що знаходиться за адресою:  Хмельницька обл.. Хмельницький р-н, м. Волочиськ вул. Уральських танкістів, 22в.
  3. Нежитлова будівля, центральний тепловий пункт, загальною площею 76,4 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл.. Хмельницький р-н, м. Волочиськ вул. Музейна, 40б.
  4. Нежитлове приміщення, котельня, загальною площею 47,7 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл.. Хмельницький р-н, м. Волочиськ вул. Незалежності, 2ж.
  5. Нежитлова будівля, котельня, загальною площею 14,4 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл.. Хмельницький р-н, м. Волочиськ вул. Незалежності, 3к.
  6. Нежитлова будівля, центральний тепловий пункт, загальною площею 77,9 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл.. Хмельницький р-н, м. Волочиськ вул. Незалежності, 47/1.
  7. Комплекс, загальною площею 7038,6 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Вочківці, вул Польова, 2.
  8. Житловий будинок, загальною площею 71,1 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл.. Хмельницький р-н, с. Соболівка, вул. Грушевського Михайла, будинок 5;
  9. Житловий будинок, загальною площею 152,5 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Лонки, вул. Примуда, 52;
  10. Нежитлова будівля, центральний тепловий пункт, загальною площею 194,2 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, м. Волочиськ, вул. Незалежності, 94/1;
  11. Нежитлове приміщення, загальною площею 179,8 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Курилівка, вул. Центральна, 13.
  12.  Нежитлова будівля, загальною площею 995,6 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Вочківці, вул. Центральна, 52.
  13. Нежитлова будівля, загальною  площею 498,8 кв. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Мислова, вул. Матросова, 6.

Учасникам конкурсу потрібно подати до Волочиської  міської ради конкурсну документацію, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 року № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 15.01.2016 року №60/28190.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі викладені в Р. ІІІ Положення.

Вимоги до конкурсної документації, Порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема, у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс» та вказати назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Місце знаходження комісії: м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88 (Волочиська міська рада) тел. для довідки 0384540342, 0682116968.

Кінцевий термін подання конкурсної документації включно до 16:00 год. 10.05.2022 року.

Конкурс відбудеться о 10:00 год. 12.05.2022 року за адресою м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88, Волочиська міська рада, актова зала.