Як переселенцям отримати грошову допомогу від держави?

Дата: 24.03.2022 17:13

Фото без описуДопомогу зможуть отримати ті, хто отримає довідку внутрішньо-переміщеної особи (ВАЖЛИВО: Довідка має бути включена до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо-переміщених осіб).

Одержати таку довідку мають право особи, які після 24.02.2022 переїхали з таких регіонів: Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Запорізька область, Київська область, м.Київ, Луганська область, Миколаївська область, Одеська область, Сумська область, Харківська область, Херсонська область, Чернігівська область.

Щоб отримати довідку потрібно звернутися до:

- ЦНАПУ (вул. Незалежності, 86);

- Сільського старости;

- Онлайн через Портал ДІЯ (за технічної можливості, орієнтовно з 30 березня).

20 березня 2022 року Кабінет Міністрів прийняв постанову №332, якою передбачається щомісячна виплата (на період воєнного стану та ще один місяць після його припинення) на кожну внутрішньо-переміщену особу.

Розміри виплат:

-для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень

-для інших осіб — 2 000 гривень

Допомога буде виплачуватися за повний місяць (незалежно від дати звернення). Виплата буде здійснюватися через Портал ДІЯ.