ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Підтримка внутрішньо-переміщених осіб

Дата: 16.03.2022 13:53

Сьогодні наша громада, як і багато інших, де немає активних бойових дій, приймаємо багато людей, що евакуюються від війни.

Частину евакуйованих ми поселяємо через Гуманітарний штаб. Багато інших приїжджають до родичів, знайомих чи самостійно шукають житло в нашому місті.

Назріває питання обліку таких людей для того, щоб зрозуміти їхню кількість, потреби та запропонувати ефективні механізми підтримки. Уряд поки працює над спрощенням процедури взяття на облік внутрішньо-переміщених осіб, доопрацьовуються відповідні інформаційні системи.

Дорогі друзі, які приїхали в нашу громаду. Якщо у вас є нагальні потреби в гуманітарній допомозі - ви завжди можете звернутися у наш Гуманітарний штаб.

Якщо ви у більш-менш задовільних умовах, просто знайте - ви не забуті. Так, нам спочатку доводиться закривати найнагальніші питання. Але паралельно і уряд і місцева влада пам‘ятають і працюють над впорядкуванням і вирішенням питань усіх людей, які змушені були залишити свій дім через війну.

Сил нам усім і терпіння. Все буде Україна!