Фінансова допомога Волочиській лікарні від компанії Alinea International

Дата: 10.03.2022 11:50

У цей  нелегкий час, коли в Україні триває війна, яку Російська Федерація розв'язала проти України, є дружні країни та люди, які прийшли  на допомогу українцям. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Так Канада однією з перших прийшла на допомогу нашій громаді.

Неймовірну вдячність висловлюємо від жителів Волочиської міської територіальної громади  Уряду Канади та небайдужим громадянам  Анатолію ТКАЧУКУ та  Тетяні ЛЕБУХОРСЬКІЙ за сприяння в  участі у проекті, який реалізовувався компанією  Alinea International  за фінансової підтримки Уряду Канади. Даний проект дав можливість отримати фінансову допомогу КНП «Волочиська багатопрофільна лікарня» на  суму 82 740 грн для  закупівлі продуктів харчування.

Низький уклін за Ваші добрі справи.

Слава Україні!!!