Інформація для пенсіонерів та отримувачів соціальних виплат

Дата: 04.03.2022 11:40

Укрпошта, Пенсійний Фонд України та Міністерство соціальної політики роблять все, щоб навіть в складних умовах воєнного стану ви своєчасно отримали свої виплати за березень поточного року. Будь ласка, ознайомтесь з правилами виплат.

За інформацією Волочиського сервісного центру Пенсійного фонду, усі виплати буде проведено без затримок та згідно з графіком. Волочиське відділення Укрпошти так само працює у штатному режимі і забезпечуватиме виплати.

Якщо ви отримували пенсії та субсидії через Укрпошту, та не виїжджали і знаходитесь на своєму постійному місці проживання - будь ласка, очікуйте свою пенсію, соціальну виплату або субсидію вдома, або можете забрати її у відділенні згідно зі звичайним графіком виплат від Укрпошти.

Якщо ви приїхали з зони бойових дій і зараз тимчасово перебуваєте у Волочиські громаді, додаємо інфографіку, що потрібно зробити.