Упродовж 2021 року на території м. Волочиськ було вчинено 11 крадіжок із квартир та житлових будинків. Грабіжник проникав до помешкань шляхом віджиму металопластикових вікон та дверей. Предметами вказаних злочинів були грошові кошти в національній та іноземній валюті, золоті та срібні ювелірні вироби, інструменти, ноутбуки та інша цифрова техніка на загальну суму понад 862 тис. грн.

За процесуального керівництва Волочиської окружної прокуратури працівниками Відділу поліції №2 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області особу злочинця було встановлено. Ним виявився житель Черкаської області, раніше неодноразово судимий за вчинення умисних тяжких корисливих злочинів проти власності.

         24 грудня 2021 року вказаній особі було повідомлено про підозру у вчиненні 11 епізодів кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, поєднане із проникненням в житло, вчинене повторно). У кримінальному провадженні здійснюється комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на всебічне та повне дослідження його обставин.

         Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

 

Волочиська окружна прокуратура