Триває проведення циклу інформаційних заходів з питань законодавства про працю

Дата: 24.12.2021 09:15

Фото без описуНа виконання Плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення Волочиської міської ради на 2021 рік, за дорученням голови Робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Волочиської міської територіальної громади (далі - Робоча група), 17.12.2021 року проведена виїзна інформаційно – роз’яснювальна кампанія за участю  головного державного інспектора Управління Держпраці у Хмельницькій області Мельничука С.С.

Мета кампанії – розв’язати проблему легалізації трудових відносин з найманими працівниками, виплати  легальної заробітної плати та встановлення їм економічних, соціальних та трудових гарантій.

Наголошено, що у разі офіційного працевлаштування держава гарантує працівнику чітко визначені і закріплені трудовим договором умови праці (місце роботи, режим роботи, посадові обов’язки, заробітну плату); гарантовану заробітну плату у розмірі не менше ніж мінімально встановлена законодавством; страховий стаж для отримання допомоги на випадок безробіття, пенсії; право на оплачувані відпустки; право на оплату листка непрацездатності в разі хвороби, тощо.

Представник Держпраці в Хмельницькій області Мельничук С.С., роз’яснив найманим працівникам та роботодавцям про те, що кожний громадянин має змогу контролювати свій страховий стаж за допомогою електронних послуг розміщених на порталі Пенсійного Фонду України.

Шановні підприємці!  Офіційне оформлення трудових відносин та легалізація робочих місць для роботодавця – це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запоркуою процвітання бізнесу та примноження прибутків.