День Усиновлення – свято милосердя та доброти!

Дата: 01.10.2021 17:29

Фото без опису30 вересня 2021 року до Дня Усиновлення службою у справах дітей Волочиської міської ради було організовано флешмоб «Подаруй дитині родину» за участю вихованців народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина». Також працівниками служби проведено просвітницьку роботи та розповсюджено інформаційні та привітальні листівки серед мешканців Волочиської громади щодо усиновлення.

КУ «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради для батьків- вихователів та прийомних батьків з нагоди свята було організовано та проведено зустріч в якій взяли участь заступник директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Войцехівська В.В., начальник служби у справах дітей Волочиської міської ради Степанюк І.А., начальник управляння соціального захисту населення Волочиської міської ради Бруковська Л.А. Присутні привітали усіх з святом щирості, добра та милосердя, побажали міцного здоров’я, невичерпної життєвої мудрості, великого гарячого серця та передали солодкі подарунки синочкам і донечкам, які знайшли своїх батьків та відчули тепло батьківських сердець.