Нам всім необхідні такі розмови!

Дата: 10.09.2021 11:38

0Фото без опису9 вересня 2021 року у Волочиській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 з учнями 10 класу проведено захід на тему «Я обираю життя». У заході взяли участь начальник служби у справах дітей Волочиської міської ради Ірина Степанюк, інспектор сектору ювінальної превенції відділу поліції № 2 Хмельницького районного Управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Інна Дудко, поліцейський офіцер громади відділу поліції № 2 Хмельницького районного Управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Вадим Синявський.

Захід відбувся у формі живого спілкування представників поліції та служби у справах дітей з учнями старших класів. В ході зустрічі піднімались вкрай важливі для тінейджерів проблеми та питання. Зокрема вживання та розповсюдження серед дітей та підлітків алкоголю, наркотичних та психотропних препаратів.

Незважаючи на серйозність даної теми у класі панувала дружня атмосфера. Учні 10 класу були відкриті до спілкування та відвертої розмови. Зустріч була приємною і корисною для всіх присутніх.